• Publicitate

Caut gradinita !

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in zona Ottawa-Gatineau. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Caut gradinita !

Mesajde Cristian Barba » 23 Mai 2011, 18:23

Stie cineva gradinita in Aylmer care sa accepte bebelusi de 11-12 luni? Ma intereseaza pt la anul in 2012 incepand cu lunile ianuarie - februarie.
Mersi mult pentru un eventual sfat.
Cristian Barba
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Caut gradinita !

Mesajde Avril » 03 Iun 2011, 13:13

Cristian Barba scrie:Stie cineva gradinita in Aylmer care sa accepte bebelusi de 11-12 luni? Ma intereseaza pt la anul in 2012 incepand cu lunile ianuarie - februarie.
Mersi mult pentru un eventual sfat.

Pt gardinite private in mediu familial viziteaza site-ul http://www.magarderie.com/
De asemnea poti sa faci o cautare pe google map pt garderie, ca sa le vezi si pe cele private si acreditate si CPE-urile din zona ta si sa le poti suna pentru a te inscrie pe lista lor...In general pe lista timpul de asteptare poate fi si de un an jumate-doi, dupa cum iti e norocul.
Avril
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Înapoi la Ottawa-Gatineau - Mica publicitate