• Publicitate

AMD SAU INTEL?

Intrebari, raspunsuri si discutii de natura tehnica: calculator, internet, autovehicule, electronice si electrocasnice. Atentie: aceasta rubrica NU este pentru postarea anunturilor de vanzari-cumparari/servicii. Anunturile postate vor fi sterse.
Reguli forum
Atenție: este INTERZISĂ publicarea de anunțuri de vânzări/cumpărări de electronice/calculatoare sau automobile în această rubrică. Pentru vânzări/cumpărări publicați anunțurile la rubrica locală specifică zonei unde vă aflați sau căreia i se adresează oferta respectivă.

Acesta rubrică este destinată STRICT discuțiilor de ordin tehnic legate de rezolvarea problemelor cu electronice, automobile, calculatoare, sfaturi de achiziție, șamd.

Mesajele care contravin acestei restricții vor fi șterse fără preaviz.
Răspunde

Re: AMD SAU INTEL?

Mesajde Sly » 10 Noi 2017, 09:47

Isostar scrie:
Sly scrie:Orice are Apple inside.

Right... partea proasta, Apple nu mai face procesoare pentru laptop/desktop de vreo 5 ani....

N-ai inteles ,am spus orice procesor au calculatoarele Apple inside.Nu ma refeream la procesoare Apple.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 149 ori
I s-a multumit: 431 ori

Publicitate

Re: AMD SAU INTEL?

Mesajde crsv » 10 Noi 2017, 12:59

Sly scrie:Orice are Apple inside.

pt ca te-ai exprimat gresit , ei folosesc intel , deci discutia tot la intel vs amd ramane :D
crsv
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 8 ori
I s-a multumit: 44 ori

Anterior

Înapoi la Canada - Stiinta si tehnica