• Publicitate

Phablet

Intrebari, raspunsuri si discutii de natura tehnica: calculator, internet, autovehicule, electronice si electrocasnice. Atentie: aceasta rubrica NU este pentru postarea anunturilor de vanzari-cumparari/servicii. Anunturile postate vor fi sterse.
Reguli forum
Atenție: este INTERZISĂ publicarea de anunțuri de vânzări/cumpărări de electronice/calculatoare sau automobile în această rubrică. Pentru vânzări/cumpărări publicați anunțurile la rubrica locală specifică zonei unde vă aflați sau căreia i se adresează oferta respectivă.

Acesta rubrică este destinată STRICT discuțiilor de ordin tehnic legate de rezolvarea problemelor cu electronice, automobile, calculatoare, sfaturi de achiziție, șamd.

Mesajele care contravin acestei restricții vor fi șterse fără preaviz.
Răspunde

Re: Phablet

Mesajde cian » 31 Aug 2015, 07:34

m-am uitat si eu aseara (multumesc pentru link) si este chiar interesant Hyundai-ul ala, eu nu am nevoie de mai mult; am mai citit niste review-uri pe Amazon si s-ar parea ca e intr-adevar ok.
cian
Moderator 'Romani in Cuba'

A multumit: 67 ori
I s-a multumit: 98 ori

Publicitate

Mesajde crsv » 31 Aug 2015, 11:58

Cu multa placere . Vezi ca ce este sub chiar daca este bifat este extra , alege ce ai nevoie - eu personal as plati pt root - unele programe necesita root acces si la o cautare (rapida) nu am gasit o solutie de root . Multa bafta
crsv
Imi place aici si raman...

A multumit: 11 ori
I s-a multumit: 46 ori

Mesajde cian » 31 Aug 2015, 18:32

Da,am ales root si un protector de ecran. Sper sa vina pina in noiembrie cind plec la Cuba.
cian

A multumit: 67 ori
I s-a multumit: 98 ori

Mesajde crsv » 31 Aug 2015, 18:50

I-l primesti in 2-3 saptamani daca ai ales free delivery
crsv

Mesajde crsv » 08 Sep 2015, 09:32

M-am mai uitat pe la talete si mi s-au aprins ochii pe https://www.fastcardtech.com/VOYO-Winpa ... -64gb.html
Raportul pret /caracteristici este incredibil (de mic ) :bounce: asa ca l-am comandat
Ranmane de vazut cat de bun este
crsv

Mesajde Isostar » 08 Sep 2015, 11:53

crsv scrie:M-am mai uitat pe la talete si mi s-au aprins ochii pe https://www.fastcardtech.com/VOYO-Winpa ... -64gb.html
Raportul pret /caracteristici este incredibil (de mic ) :bounce: asa ca l-am comandat
Ranmane de vazut cat de bun este

Imi place descrierea lor unde zic ca are HDMI si 4k... pentru un ecran WXGA (1280*800) :banghead:

Uite o alternativa mai buna, cu ecran de 9.7, rezolutie dubla si cu o versiune de procesor superioara.

http://www.geekbuying.com/item/Teclast- ... 44481.html
Inghetand pe taramuri canadiene
Isostar
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 244 ori
I s-a multumit: 432 ori

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Canada - Stiinta si tehnica