• Publicitate

CAUT POSESOR DE SLING MEDIA BOX

Intrebari, raspunsuri si discutii de natura tehnica: calculator, internet, autovehicule, electronice si electrocasnice. Atentie: aceasta rubrica NU este pentru postarea anunturilor de vanzari-cumparari/servicii. Anunturile postate vor fi sterse.
Reguli forum
Atenție: este INTERZISĂ publicarea de anunțuri de vânzări/cumpărări de electronice/calculatoare sau automobile în această rubrică. Pentru vânzări/cumpărări publicați anunțurile la rubrica locală specifică zonei unde vă aflați sau căreia i se adresează oferta respectivă.

Acesta rubrică este destinată STRICT discuțiilor de ordin tehnic legate de rezolvarea problemelor cu electronice, automobile, calculatoare, sfaturi de achiziție, șamd.

Mesajele care contravin acestei restricții vor fi șterse fără preaviz.
Răspunde

CAUT POSESOR DE SLING MEDIA BOX

Mesajde florindaniell » 11 Oct 2015, 14:51

SALUTARE,
CAUT POSESOR DE SLING MEDIA BOX CARE DORESTE SA-MI DEA ACCES FREE
USERNAME SI PASSWORD ;
MERCI
florindaniell
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: CAUT POSESOR DE SLING MEDIA BOX

Mesajde picoca » 01 Noi 2015, 08:02

Ai gasit ? Care ar fi ideea ta de folosire, daca nu e secret.

Eu ma gandeam la un moment dat (moment de la care au trecut ani , insa vad ca produsul e la raft si acum) sa cumpar unul cu banii mei si sa-l dau cuiva din Romania si sa am acces la ceva canale care sa mearga bine , nu cum merg cele free pe net. Acolo internetul nu e nici scump nici limitat ca in Canada, dar nu am gasit omul. Probabil ca ar trebui sa-i dau si bani.
picoca
Imi place aici si raman...

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 8 ori

Mesajde florindaniell » 15 Noi 2015, 11:22

am cumparat deja un slingbox insa nu am cablu tv pe care sa-mi pun stream-urile,pentru a urmari posturile tv cand sunt plecat;tv cablu e scump,la fel si internetul;
florindaniell
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Mesajde picoca » 21 Noi 2015, 18:10

Inteleg, eu credeam ca vrei sa-l pui in Romania. Acolo internetul e aproape moca si rapid. Multi provideri dau televiziune prin internet si celularele sunt incredibil de ieftine comparativ cu Canada. Am platit 6 euroi pe o cartela cu internet, am avut minute nelimitate (chiar cu spania si italia), minute nationale pe care n-am reusit sa le consum si minute internationale pe care nici macar nu le-am folosit. Internetul nu am reusit sa-l termin si am vorbit cam de 5 ori pe zi in Canada timp de doua saptamani. Incredibil.
Plus ca nu stiu cum faci upload cu un internet rezonabil ca pret, in Canada si in special in Quebec, ca in ontario e mult mai ieftin.

Netflix-ul nu are si canale tv ?
picoca

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 8 ori

Înapoi la Canada - Stiinta si tehnica