• Publicitate

De unde s-ar pute de cumparat un telefon mobil

Intrebari, raspunsuri si discutii de natura tehnica: calculator, internet, autovehicule, electronice si electrocasnice. Atentie: aceasta rubrica NU este pentru postarea anunturilor de vanzari-cumparari/servicii. Anunturile postate vor fi sterse.
Reguli forum
Atenție: este INTERZISĂ publicarea de anunțuri de vânzări/cumpărări de electronice/calculatoare sau automobile în această rubrică. Pentru vânzări/cumpărări publicați anunțurile la rubrica locală specifică zonei unde vă aflați sau căreia i se adresează oferta respectivă.

Acesta rubrică este destinată STRICT discuțiilor de ordin tehnic legate de rezolvarea problemelor cu electronice, automobile, calculatoare, sfaturi de achiziție, șamd.

Mesajele care contravin acestei restricții vor fi șterse fără preaviz.
Răspunde

Re: De unde s-ar pute de cumparat un telefon mobil

Mesajde cpitis » 14 Oct 2016, 11:39

Dar de cele cu OS Microsoft ce parere aveti? M a tentat mereu un Lumia, imi place designul, as vrea sa mi iau unul nou de aici din Ro la liber, necodat si sa l folosesc in Canada.Vad ca frecventa corespunde...Samsung, Sony, LG si alte device uri pe Android am tot avut....

Sent from my E2303 using Tapatalk
D1 : 03 Mart 2013
IV : 24 Aug 2016
VIZA : 21 Sept 2016
Montreal : 27 Oct 2016
cpitis
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 3 ori
I s-a multumit: 9 ori

Publicitate

Re: De unde s-ar pute de cumparat un telefon mobil

Mesajde Tavi » 14 Oct 2016, 12:42

Windows Phone a pierdut cursa. OS-ul si hardware-ul sunt acceptabile, dar nu se mai dezvolta apps pentru ele. Deci te poti astepta ca in viitorul apropiat sa nu mai functioneze ultimele versiuni disponibile in store, fiindca sunt prea ramase in urma comparativ cu versiunea actuala (disponibila doar pe Android si iOS).
The real purpose of life is to enjoy your limited time.
Tavi
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 350 ori
I s-a multumit: 281 ori

Anterior

Înapoi la Canada - Stiinta si tehnica