• Publicitate

server personal

Intrebari, raspunsuri si discutii de natura tehnica: calculator, internet, autovehicule, electronice si electrocasnice. Atentie: aceasta rubrica NU este pentru postarea anunturilor de vanzari-cumparari/servicii. Anunturile postate vor fi sterse.
Reguli forum
Atenție: este INTERZISĂ publicarea de anunțuri de vânzări/cumpărări de electronice/calculatoare sau automobile în această rubrică. Pentru vânzări/cumpărări publicați anunțurile la rubrica locală specifică zonei unde vă aflați sau căreia i se adresează oferta respectivă.

Acesta rubrică este destinată STRICT discuțiilor de ordin tehnic legate de rezolvarea problemelor cu electronice, automobile, calculatoare, sfaturi de achiziție, șamd.

Mesajele care contravin acestei restricții vor fi șterse fără preaviz.
Răspunde

Re: server personal

Mesajde cykrus » 06 Apr 2017, 09:50

apropos de server acasa, ca tot am primit factura de la Hydro ieri. Trebuie sa vezi daca merita sa tii un "server acasa" ... solutia care o am eu mai sus ma costa cam 150$/luna in plus la curentul de la Hydro. La pretul asta iti poti inchiria un server dedicat intr-un datacenter daca scopul tau e doar sa ai un server.
daca va e frica de sfarsitul lumii veniti in Romania, noi suntem cu 100 de ani in urma
cykrus
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 1 data
I s-a multumit: 12 ori

Publicitate

Anterior

Înapoi la Canada - Stiinta si tehnica