• Publicitate

Cat platiti chirie?

Unde locuim in Canada? Discutii despre case, apartamente, case de vacanta, terenuri, chirii, ipoteci, agenti imobiliari, comisioane, impozite imobiliare
Reguli forum
Atenție: este INTERZISĂ publicarea de anunțuri de vânzare/cumpărare/închiriere în această rubrică (destinată strict discuțiilor generale despre imobiliare din Canada).

Pentru anunțuri de vânzare/cumpărare/închiriere folosiți rubrica locală din zona unde se află proprietatea respectivă.

Mesajele care contravin acestei restricții vor fi șterse fără preaviz.
Răspunde

Mesajde Gummy Bear » 14 Dec 2013, 08:57

BUILDING INSPECTOR
HVAC & GENERAL CONTRACTOR
Find us on facebook
https://www.batimentaplus.com
Gummy Bear
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 1 data
I s-a multumit: 26 ori

Publicitate

Mesajde capsunar » 14 Dec 2013, 11:56

Inainte sa luatzi de bune anuntzuri de pe grag figigi.. etc am sa explic cum se manipuleaza preturile pe site-urile respective.

Sa presupunem ca esti cumparator si ce vrei tu sa cumperi costa undeva intre la 700 da vrei sa dai 500.
Mai creezi cateva conturi fictive si dai niste anunturi cu vand la 300 - 500
Dupa care ii faci o oferta de 500 celui care cere 700 dand exemplu postingurile de 400-500

Daca vinzi faci invers..

Prin urmare e destul de greu din Ro sa te prinzi de niste preturi doar in baza unor anunturi gratuite, itzi faci idee dar.. e doar idee la fatza locului va fi diferit.
capsunar
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 43 ori
I s-a multumit: 399 ori

Anterior

Înapoi la Canada - Discutii despre locuinte - Apartamente, case, ipoteci, chirii