• Publicitate

jeep liberty versus recomandate 4x4

Integrarea si viata in provincia Quebec (Montreal, Laval, Brossard, Longueuil, Ville de Quebec, Trois-Rivieres, Sherbrooke). Petrecerea timpului liber, activitati comunitare, vacante, hobbyuri, activitati recreative, cartiere, biserici romanesti, transport, internet, medici, cursuri de limba
Răspunde

Re: jeep liberty versus recomandate 4x4

Mesajde Haiduk » 28 Aug 2016, 18:13

Conteaza ce-ai in cap atunci cand esti supus la probe ca sa-i ingropi pe toti la rând doar din vorbe
Haiduk
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 9 ori

Publicitate

Mesajde Isostar » 29 Aug 2016, 07:34

Haiduk scrie:Eu aici ma uit prima data : http://www.carcomplaints.com/Honda/CR-V/2002/

Stii ca asta este tot un forum, da? Si ca toate numerele de acolo sunt bazate pe informatiile pe catre le furnizeaza utilizatorii site-ului?
Inghetand pe taramuri canadiene
Isostar
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 244 ori
I s-a multumit: 427 ori

Mesajde SteaDeMare » 30 Aug 2016, 08:03

Haiduk scrie:Eu aici ma uit prima data : http://www.carcomplaints.com/Honda/CR-V/2002/

Salut, salut!

Tu man, poti sa te uiti unde vrei...eu first m am uitat la motorizare / consum / garda la sol / costul asigurarii / mentenanta ....iar daca e sa ma uit pe net /forum sau la prieteni in curte / garaj...nu mi mai cumpar niciodata masina ! ;)))

Prima masina e clar / cu prima asigurare , neaparat trebuie sa fie trecuta de prima tinerete ( adica sa aibe peste 10 ani )....apoi incet , incet...cu trecerea anilor ( si atentia la trafic ) te apropii de prezent ! ( desigur daca ti permiti si financiar / prima sa o cumperi / apoi sa o intretii ), si nu astept sa mi dati dreptate...ca stiu sigur ca am ! ;))

Drumuri libere sa aveti !!!
Vand / schimb / casa mare !
12 camera / 350 mp + 1540 mp teren
150 mii Euroi
* 5145033557
SteaDeMare
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 84 ori
I s-a multumit: 68 ori

Anterior

Înapoi la Canada - Quebec - Rubrica locala