• Publicitate

Caut pe cineva care imi poate tine pisica

Integrarea si viata in provincia Quebec (Montreal, Laval, Brossard, Longueuil, Ville de Quebec, Trois-Rivieres, Sherbrooke). Petrecerea timpului liber, activitati comunitare, vacante, hobbyuri, activitati recreative, cartiere, biserici romanesti, transport, internet, medici, cursuri de limba
Răspunde

Caut pe cineva care imi poate tine pisica

Mesajde misu popescu » 05 Iun 2016, 18:38

Caut pe cineva care imi poate tine pisica. Plec in vacanta si subinciriez dar persoanele respective nu sunt "pisicari". In principiu caut pe cineva care iubeste animalele, eventual care a mai avut pisica.
Sau pe cineva care se gandeste sa isi cumpere/adopte o pisica dar ar prefera sa aiba o idee ce inseamna asta inainte de a face pasul.
Multumesc f mult, va rog sunati la 438 930 3728
misu popescu
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 1 data
I s-a multumit: 1 data

Publicitate

Re: Salut, am nevoie de ajutor

Mesajde misu popescu » 07 Iun 2016, 21:31

Acuma nu sariti chair toti, asa :D

Cateva detalii: are 3 ani, mascul, vaccinat si castrat. Nu e de rasa dar e foarte frumos si cuminte. Pisoi de intrerior, f curat. Ati vazut prin filme si desene animate pisicile alea care sar de pe o perdea pe alta si in mai putin de un minut darama toata casa? Ei bine, e exact opusul. Doarme 3 sferturi din timp, nu strica mobilele, nu isi ascute ghearele decat pe covorasul lui (pe care o sa-l aducem).

Oferim o mica atentie sau intoarcem serviciul cand plecati in vacanta, de discutat.
misu popescu
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde misu popescu » 07 Iun 2016, 22:22

Cred ca incontinuare nu pot primi PM-uri deci ideal ar fi un telefon la 438 930 3728, multumiri anticipate.
misu popescu
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde bunicul » 08 Iun 2016, 07:24

Nu ati inclus informatii esentiale gen când plecati in vacanta si cat timp.
bunicul
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 10 ori
I s-a multumit: 18 ori

Mesajde Haiduk » 14 Iun 2016, 20:31

Noi cand am mers 3 saptamani in vacanta am lasat pisica la pensiunea pt pisici Sunt foarte multe cazari pt pisici si caini pt toate rasele si toate marimile... Costa un pic dar ai garantia ca este bine ingrijita. Pt pesti am gasit un distribuitor cu timer si se roteste automat si hraneste pestii din acvariu la fiecare 12 ore sau cum il programezi.
Conteaza ce-ai in cap atunci cand esti supus la probe ca sa-i ingropi pe toti la rând doar din vorbe
Haiduk
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 8 ori

Mesajde bunicul » 16 Iun 2016, 06:01

Gata lucrurile s-au aranjat. Pisica va sta pana se intorc stapinii in casa nepotilor mei care se vor bucura ea inca 8 zile pana vin in vacantă in Romanaia.
bunicul
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 10 ori
I s-a multumit: 18 ori

Următorul

Înapoi la Canada - Quebec - Rubrica locala