• Publicitate

Orase de altadata - Timisoara

Tot ce a fost, este si va fi Romania. Aceasta rubrica este deschisa comparatiilor intre Romania si alte tari si a diferentelor de trai si de mentalitati dintre ele. Este atat rubrica unde cei cu nostalgia locului natal pot schimba o vorba buna sau un gand frumos legate de locurile dragi din copilarie si tinerete, cat si locul analizelor diferentelor si oportunitatilor Romania-strainatate.
Răspunde

Orase de altadata - Timisoara

Mesajde Raluca » 04 Dec 2013, 08:25

Raluca
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 30 ori
I s-a multumit: 29 ori

Publicitate

Mesajde tache » 26 Ian 2014, 18:51

frumos clip.
:shock:

what a cruel world
tache
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Re: Orase de altadata - Timisoara

Mesajde Sly » 17 Noi 2016, 13:07

Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 157 ori
I s-a multumit: 446 ori

Mesajde alch000l » 18 Noi 2016, 17:03

Povesti nene, povesti. Daca nu as fi aplicat si eu pentru programul ala si mi s-a spus mai direct, mai indirect sa o las balta ca sunt altii mai bine "plasati" care vor primi si eu ma voi eterniza pe listele de asteptare. Oricum, la momentul in care am facut cerere (2008) se preconiza ca voi ajunge la rand dupa 2016, intre timp am plecat in alte parti. Zona nu e rea, dar e asa mai la porumb si cam astepti dupa utilitati.
Asa ca dl Sly nu mai credeti orbeste absolut tot ce se scrie prin presa sau pe google!
alch000l
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 4 ori
I s-a multumit: 8 ori

Mesajde Sly » 18 Noi 2016, 20:37

alch000l scrie:Povesti nene, povesti. Daca nu as fi aplicat si eu pentru programul ala si mi s-a spus mai direct, mai indirect sa o las balta ca sunt altii mai bine "plasati" care vor primi si eu ma voi eterniza pe listele de asteptare. Oricum, la momentul in care am facut cerere (2008) se preconiza ca voi ajunge la rand dupa 2016, intre timp am plecat in alte parti. Zona nu e rea, dar e asa mai la porumb si cam astepti dupa utilitati.
Asa ca dl Sly nu mai credeti orbeste absolut tot ce se scrie prin presa sau pe google!

Alch000l,cred ca nu vorbim despre acelasi proiect,daca citesti atent este vorba despre un proiect din 2016.
Faptul ca a existat un asemenea proiect si inainte nu poate decat sa ma bucure.
Faptul ca ti s-a sugerat ceva si ca tu ai acceptat acea sugestie e doar vina ta,nu ai sa stii niciodata daca te calificai sau nu,stii cum se spune prima cerinta e sa participi.
E adevarat ca fiind doar 128 de parcele nu or sa ajunga pentru toata lumea dar e un fapt pozitiv si ca ajung 128 de tineri sa aiba casele mult visate.

Sent from my iPad using Tapatalk
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 157 ori
I s-a multumit: 446 ori

Înapoi la Despre Romania, numai de bine