• Publicitate

15 motive pentru care plecam din Romania

Tot ce a fost, este si va fi Romania. Aceasta rubrica este deschisa comparatiilor intre Romania si alte tari si a diferentelor de trai si de mentalitati dintre ele. Este atat rubrica unde cei cu nostalgia locului natal pot schimba o vorba buna sau un gand frumos legate de locurile dragi din copilarie si tinerete, cat si locul analizelor diferentelor si oportunitatilor Romania-strainatate.
Răspunde

Re: 15 motive pentru care plecam din Romania

Mesajde Gator » 22 Sep 2017, 15:01

Tavi scrie:
Gator scrie:Like2risk

I see. I prefer to avoid, mitigate, transfer or exploit risks.

De cite am "play safe" n-am ajuns nicaieri
Gator
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 49 ori
I s-a multumit: 310 ori

Publicitate

Mesajde Gator » 22 Sep 2017, 15:04

popescu dragos scrie:
Gator scrie:Sa le pese adica sa-ti dea una-alta? Sint organizate mii de programe de integrare, ai drept de munca, ai miini, picioare, creier (?). A, vreti moca...
...............................................................................................................................
Metoda CRA, metoda "can you hear me well", spartul de case, impuscatul pe drum - ce propui?
...............................................................................................................................
Schimbare fara rabdare si perseverenta nu se poate.
PS Rabdarea mea e la capat cu astfel de postari ca a lui Haiduk, don Tavo si gashca

Iti propun mai mult respect , mai multa toleranta si iti trimit o dedicatie ! :lol:

https://www.youtube.com/embed/videoseri ... 94BPTJ9nvF

Banuiesc ca e adresat pt haiduk, don tavo.
Gator
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 49 ori
I s-a multumit: 310 ori

Mesajde Sly » 22 Sep 2017, 18:08

Oricum s-au modernizat astia cu CRA,primesc si bitcoini si card-uri Itunes cred ca urmeaza sa accepte oua,gaini,purcei samd.
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 145 ori
I s-a multumit: 422 ori

Anterior

Înapoi la Despre Romania, numai de bine