• Publicitate

Club 40+ singuri Montreal...

Cupidon - de/spre dragoste in toate felurile si fara prejudecati - sectiunea dedicata adultilor. Sa discutam deschis despre dragoste si sex, fara inhibitii. Subiecte incitante, mesaje matrimoniale, discutii libere in sfera de interes a sectiunii.

Moderator: [email protected]

Răspunde

Club 40+ singuri Montreal...

Mesajde L'étranger » 10 Oct 2013, 19:26

Salut cu respect.
Vazui cum "fetili" s-au oragnizat in club (vezi mai jos) si ce-am zis?"hai cu miscarea de rezistentza" ca n-are fetili ce si cum cu cine si cand.
Deci: daca fetili iese singure, sa iesim si noi singuri la o bere, dar la masa alaturata si poate unim mesele la o poveste la vreme de seara cu o halba in mana/zic.
Ce ziceti?
Urati mai ! cine mai vine?
Vrei sa ai de 2 ori mai multi bani? Pune-i in fata oglinzii ! :)
L'étranger
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 3 ori

Publicitate

Mesajde Sly » 11 Oct 2013, 14:34

Straine eu credeam ca in spatele nick-ului tau se ascunde o femeie. :lol:
Oricum,cred ca ar fi o idee buna ca femeile sa spuna ca fac un club pt. barbati si cand colo,la intalnirile live...or sa aiba ce alege...sau culege. :D
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 145 ori
I s-a multumit: 423 ori

Re: Club 40+ singuri Montreal...

Mesajde Claudia43 » 11 Oct 2013, 21:40

L'étranger scrie:Salut cu respect.
Vazui cum "fetili" s-au oragnizat in club (vezi mai jos) si ce-am zis?"hai cu miscarea de rezistentza" ca n-are fetili ce si cum cu cine si cand.
Deci: daca fetili iese singure, sa iesim si noi singuri la o bere, dar la masa alaturata si poate unim mesele la o poveste la vreme de seara cu o halba in mana/zic.
Ce ziceti?
Urati mai ! cine mai vine?

Dar unde s-au organizat fetele ca mie m-a scapat clubul asta?! Ce inseamna "vezi mai jos"? Unde sa vad?
Claudia43

I s-a multumit: 1 data

Re: Club 40+ singuri Montreal...

Mesajde Sly » 12 Oct 2013, 08:40

Claudia43 scrie:
Dar unde s-au organizat fetele ca mie m-a scapat clubul asta?! Ce inseamna "vezi mai jos"? Unde sa vad?

La Toronto s-au organizat,dar se pare ca are mai multe membre din Montreal clubul asa ca,cine stie poate faceti un takeover.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

Mesajde L'étranger » 13 Oct 2013, 10:39

Sly scrie:Straine eu credeam ca in spatele nick-ului tau se ascunde o femeie. :lol:
Oricum,cred ca ar fi o idee buna ca femeile sa spuna ca fac un club pt. barbati si cand colo,la intalnirile live...or sa aiba ce alege...sau culege. :D

Mai sly neni, daca matali esti cu limba setata pi englezesti, nu stii ca l'etranger ai Strainul si nu "straina" , baiat nu fata bre' . S-inca ci baiat :)
Vrei sa ai de 2 ori mai multi bani? Pune-i in fata oglinzii ! :)
L'étranger

I s-a multumit: 3 ori

Mesajde Sly » 13 Oct 2013, 12:46

L'étranger scrie:
Sly scrie:Straine eu credeam ca in spatele nick-ului tau se ascunde o femeie. :lol:

Mai sly neni, daca matali esti cu limba setata pi englezesti, nu stii ca l'etranger ai Strainul si nu "straina" , baiat nu fata bre' . S-inca ci baiat :)

Nu nick-ul mi-a lasat impresia respectiva dar bine ca ai facut lumina in jurul sexului tau.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

Următorul

Înapoi la Cupidon - Despre dragoste - Rubrica 18+