• Publicitate

Club 40+ singuri Montreal...

Cupidon - de/spre dragoste in toate felurile si fara prejudecati - sectiunea dedicata adultilor. Sa discutam deschis despre dragoste si sex, fara inhibitii. Subiecte incitante, mesaje matrimoniale, discutii libere in sfera de interes a sectiunii.

Moderator: [email protected]

Răspunde

Re: Club 40+ singuri Montreal...

Mesajde crsv » 20 Iul 2014, 11:17

Nu e nici o discriminare - de fapt celor din Toronto le dam mai multe numere ROFL
crsv
Imi place aici si raman...

A multumit: 11 ori
I s-a multumit: 46 ori

Publicitate

Mesajde West Ham » 09 Mai 2017, 18:30

Vine primavara ,dar inca nu suntem siguri dar avem timp sa ne adunam din timp
Noi suntem vreo cativa baieti si fetite si ne organizam pe weekend la un picnic pe insula daca vremea va fi prielnica
cine doreste de buna voie si ne silit/silita de nimeni poa-sa vina fara vreo obligatie
farfuriile de carton ,sarea si scobitorile sunt gratis din partea casei restul ...o enigma
West Ham
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 1 data
I s-a multumit: 0 data

Mesajde Haiduk » 10 Mai 2017, 09:50

'' baieti si fetite '' peste 40 +.... interesant....dar nu prea inteleg....Daca sunteti deja un grup format...ce vreti sa cunoasteti mai exact ? '' baieti '' sau '' fetite'' :) Vremea e super ok mai ales in partea de west island ca toata sub ape !
Conteaza ce-ai in cap atunci cand esti supus la probe ca sa-i ingropi pe toti la rând doar din vorbe
Haiduk

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 9 ori

Mesajde Sly » 10 Mai 2017, 13:17

West Ham scrie:Noi suntem vreo cativa baieti si fetite si ne organizam pe weekend la un picnic pe insula daca vremea va fi prielnica
cine doreste de buna voie si ne silit/silita de nimeni poa-sa vina fara vreo obligatie

Grupul asta sunteti singui si va intalniti sa va combinati sau sunteti combinati si cautati carne de tun noua?Haiduk are dreptate nu se prea intelege clar intentia.
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 157 ori
I s-a multumit: 446 ori

Mesajde West Ham » 10 Mai 2017, 22:12

Saluti a tutti ,baietei si fetite de la orase si sate
am vazut ca sunt multi care cauta si nu gasesc prieteni sau prietene si am zis ca cine ar dori poate sa vina dar oricum weekendul asta ploua asa ca o lasam pe alta data .
Unii din grupul de prieteni sunt singuri altii sunt casatoriti ,alti doar cuplati ,nu toti sunt romani ,fetele sunt romance ,rusoaice,asiatice si sud-americance din Colombia
unicul scop este sa ne simtim bine si sa ne relaxam ,nu discutam de ce are sau nu are cutarica sau ce joburi au sau nu au ,iar daca sunt personaje stresante se cam elimina singuri asa ne-am marit grupul in timp invitand persoane ,unele cunostinte ale prietenilor ,colegi de lucru. Facem si excursi in state sau in ontario ,am petrecut craciun si revelioane impreuna .
West Ham
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 1 data
I s-a multumit: 0 data

Mesajde azirbang1970 » 10 Mai 2017, 23:10

Haiduk scrie:'' baieti si fetite '' peste 40 +.... interesant....dar nu prea inteleg....Daca sunteti deja un grup format...ce vreti sa cunoasteti mai exact ? '' baieti '' sau '' fetite'' :) Vremea e super ok mai ales in partea de west island ca toata sub ape !

Sly scrie:"Grupul asta sunteti singui si va intalniti sa va combinati sau sunteti combinati si cautati carne de tun noua?Haiduk are dreptate nu se prea intelege clar intentia."

Mey bajeti. Haiduk si Sly, io inteleg ca aveti "cativa" ani de Ca, dar totusi ati uitat limba romana?! Mai ales capitolul "intelegerea limbii romane", gramatica si ortografia in secundar. Bine-bine, stiu ca nu e cercul de limba romana aici!

Anuntul initial era destul de clar! Ori nu stiti cum sa intrebati si va dati cu presupusul, ori vreti sa mai inviorati nitel topicul asta?! Bag sama ca sunteti calati pe o idee, Hajduk mai putin, Sly mai mult. Pt. raspunsuri mai la obiect la "neclaritatile" voastre, cred ca aveati sanse mai mari de raspuns daca puneati intrebarile alea "organizatorilor" prin mesaj privat. Parerea mea(exprimata public)!

Idee - poate oamenii aia se cunosc destul de bine incat sa se intalneasca din cand in cand, cateva ore, dar, pe de alta parte, se cunosc prea "bine" sau nu suficient de bine(ca merg ambele variante), incat sa faca ... perechi pe...(viata era sa zic), perioade mai lungi de timp.

Hajduk "indreba" daca intalnirea e in mai multe ... barci?! Ca sa stie daca sa se dea si el au ba(sac!). Intrebarea doi era: "Personale sau puse la dispozitie de ... organizatori?" La intalnirea asta de ... sezon, costumele de scafandru si umbrelele e cert ca e musai sa fie... personale!
Run wild and free!
azirbang1970

A multumit: 11 ori
I s-a multumit: 7 ori

Anterior

Înapoi la Cupidon - Despre dragoste - Rubrica 18+