• Publicitate

TOP best lovers!

Cupidon - de/spre dragoste in toate felurile si fara prejudecati - sectiunea dedicata adultilor. Sa discutam deschis despre dragoste si sex, fara inhibitii. Subiecte incitante, mesaje matrimoniale, discutii libere in sfera de interes a sectiunii.

Moderator: [email protected]

Răspunde

Cei mai buni iubiti

Romani
5
33%
Nord Americani
2
13%
Europeni (exceptand romanii)
2
13%
Asiatici
2
13%
Latini
4
27%

Voturi totale : 15

TOP best lovers!

Mesajde [email protected] » 23 Noi 2013, 19:48

Ideea articolului de mai jos a fost discutata si rediscutata de numeroase ori in tot felul de contexte. De partea cui este dreptate nu stiu, insa parerile de orice fel sunt binevenite. "Prestatia" in sine este individuala, insa nu degeaba francezii de exemplu ar fi catalogati drept romantici, iar spaniolii drept pasionali. Voi ce credeti?

World's Best Lovers:
1. Spain
2. Brazil
3. Italy
4. France
5. Ireland
6. South Africa
7. Australia
8. New Zealand
9. Denmark
10. Canada

"These results," said a spokesperson for OnePoll.com, "are an eye-opener for thousands of men around the world and female travelers might judge potential new lovers by looking at these results." So where should you book your room? Well it's no surprise that those countries speaking the language of love also practice it well, too: Spain, Brazil, Italy and France claim the top four slots on the World's Best Lovers list. Surprisingly, Ireland rounds out the top 5. Hmmmm.... Perhaps it's the Guinness?"

http://shine.yahoo.com/love-sex/10-coun ... 00639.html
[email protected]
Moderator Cupidon - Despre dragoste 18+

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Mesajde picoca » 24 Noi 2013, 21:17

Haitienii, fara indoiala.
picoca
Imi place aici si raman...

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 8 ori

Mesajde Sly » 25 Noi 2013, 19:59

Barbati sau femei?
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 145 ori
I s-a multumit: 422 ori

Mesajde [email protected] » 25 Noi 2013, 22:22

Eu chiar as fi curioasa sa aflu parerea barbatilor despre femeile de diverse natii si "valeitatile lor artistice". Si nu doar exclusiv din punct de vedere sexual- atitudine, sex appeal, confidenta :)
[email protected]

I s-a multumit: 0 data

Mesajde RomBiker » 27 Noi 2013, 17:58

cand am ajuns in Canada mi-am propus sa fac cat mai multe lucruri pe care in Romania nu le puteam face nu atata din cauza lipsei mijloacelor materiale,dar fiindca nu erau disponibile.primul lucru,venind singur,a fost sa iau act de diversitatea de femei disponibile in aceasta tara:rasa,culoare,nationalitate -si fiind o persoana organizata mi-am facut un tabel pe rase si tari de origine.in cei 15 ani de cand sunt aici,matricea e bifata in proportie de aproximativ 75%

la tema discutiei:ca medie cele mai bune partenere sexuale mi se par negresele.buzele respective nu pot fi compensate de un kg de botox,iar la majoritatea atitudinea legata de sex este opusa fata de cea a majoritatii femeilor est-europence - negresele au o bucurie reala de a face dragoste,si in general tind sa vrea sa-si satisfaca partenerul in toate privintele posibile
de exemplu,n-am intalnit inca negresa care sa nu inghita.nu e obligatoriu ca asta sa fie finalul,dar putine lucruri satisfac un barbat mai mult decat o femeie care faca asta cu ceva ce macar emaneaza o placere reala
Proud Harley-Davidson Owner - Live Free or Die!
RomBiker

I s-a multumit: 1 data

Mesajde RomBiker » 27 Noi 2013, 18:03

pe urma pe locul 2 urmeaza canadiencele caucaziene.mai pretentioase la pat(incearca sa primeasca mai mult decat dau),dar esentialul e ca dau suficient,si in general tot ce li se cere.si mi se pare ca majoritatea gandesc barbateste despre sex,adica il despart usor de iubire.e foarte usor sa iti faci friends with benefits :) :) :)
Proud Harley-Davidson Owner - Live Free or Die!
RomBiker

I s-a multumit: 1 data

Următorul

Înapoi la Cupidon - Despre dragoste - Rubrica 18+