• Publicitate

Barbat 40+ caut feminina intre 35-45 ani

Cupidon - de/spre dragoste in toate felurile si fara prejudecati - sectiunea dedicata adultilor. Sa discutam deschis despre dragoste si sex, fara inhibitii. Subiecte incitante, mesaje matrimoniale, discutii libere in sfera de interes a sectiunii.

Moderator: [email protected]

Răspunde

Barbat 40+ caut feminina intre 35-45 ani

Mesajde Haiduk » 01 Apr 2016, 12:13

Salut si sarut manusitzele.

Fost spotiv si ofiter (studii juridice aici -Mtl) caut o feminina cu bun simt si NE-fumatoare ! ...Restul sunt amanunte......Scrie-mi te rog.
Viata e scurta si trebuie traita!...

Daca-ti plac vacantele in Sud, daca-ti plac activitatile in aer liber (tenis, velo,etc) daca-ti place sa manânci sanatos si nu orice tâmpenii de la fast-food...daca esti o fire sensibila (faci poezii, pictezi, canti ) hai sa haidem !

Posesor de maniere, de cultura peste medie si sensibil la tot ce-i frumos, astept sa ne fericim zilele si sa te desfac in o mie de petale ...

Nu ai cunoscut vre-odata un OM sa te respecte si sa te iubeasca mai mult !
Am fost casatorit 17 ani, nu-mi doresc decât stabilitate si trai fericit !

Fii fericita alaturi de mine !
Conteaza ce-ai in cap atunci cand esti supus la probe ca sa-i ingropi pe toti la rând doar din vorbe
Haiduk
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 9 ori

Publicitate

Re: Barbat 40+ caut feminina intre 35-45 ani

Mesajde Olenka08 » 22 Mai 2017, 02:43

Bună ziua (salutare).
Sunt o doamnă divorțată, dar nu singură, am un baiețel scump. Caut o relație în Canada. Cu parere de rău eu nu sunt in Canada, dar e visul meu sa ajung cu traiul acolo. O fire firavă dar puternică, nu ma dau bătută în fața greutăților. Dacă doriți să comunicăm îmi puteți raspunde prin mesaj.
Olenka08

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Înapoi la Cupidon - Despre dragoste - Rubrica 18+