• Publicitate

Barbat din Alberta cauta o relatie serioasa si profunda

Cupidon - de/spre dragoste in toate felurile si fara prejudecati - sectiunea dedicata adultilor. Sa discutam deschis despre dragoste si sex, fara inhibitii. Subiecte incitante, mesaje matrimoniale, discutii libere in sfera de interes a sectiunii.

Moderator: [email protected]

Răspunde

Barbat din Alberta cauta o relatie serioasa si profunda

Mesajde theos68 » 17 Apr 2016, 18:00

Sunt un barbat de peste 40 de ani si caut o relatie serioasa cu o femeie intre 38-48 de ani, licentiata, supla, nefumatoare.
Prefer sa fie din Alberta, dar nu conteaza daca imi gasesc dragostea oriunde in Canada.
Sunt suplu si sportiv, deci caut o femeie asemanatoare pentru ca eu inot, fac windsurf, merg pe role, cu bicicleta, joc badminton, etc
Iubesc marea si oceanul, dar mai merg si pe la munte pentru ca il admir si pentru ca-mi place snowboarding-ul.
In poza de avatar eu sunt…
Doresc sa vorbim in privat si sa facem un schimb de fotografii in email : [email protected]
In curand voi implini 10 ani de cand sunt in Canada si ar fi cel mai frumos cadou pentru mine sa te gasesc … si sa plecam intr-o vacanta in Caraibe…
Te astept !!
theos68

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Înapoi la Cupidon - Despre dragoste - Rubrica 18+