• Publicitate

A murit romantismul?

Cupidon - de/spre dragoste in toate felurile si fara prejudecati - sectiunea dedicata adultilor. Sa discutam deschis despre dragoste si sex, fara inhibitii. Subiecte incitante, mesaje matrimoniale, discutii libere in sfera de interes a sectiunii.

Moderator: [email protected]

Răspunde

Re: A murit romantismul?

Mesajde SteaDeMare » 27 Apr 2016, 16:25

Tu astepti degeaba...cum nu e obligatorie nici varianta intre sexanti diferiti...de unde si atatia necajiti ( sa nu zic nedoriti / sau mai rau..nesatisfacuti ) de pe aci pe forum...

In ce ma priveste adaptarea...la chestiile astea..trendy...din moment ce m mers la fetili alea si le am intrebat / vorbit ceva..cred ca am facut deja first step ! Right ?! :))

Pace !
Caut job uri cash / 9 -17 / Montreal
15$ ora / minim 3 ore / 514 5033557
SteaDeMare
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 63 ori
I s-a multumit: 63 ori

Publicitate

Mesajde bhl8 » 30 Apr 2016, 14:09

Nu-mi vine sa cred, doar 6 pagini aici? Haideti ca se poate mai mult, faceti macar 20 de pagini din topicul asta! Asa repede s-a ramas fara "nimicuri' de spus? Cred ca userul cristinan a ramas nelamurit...
bhl8
Imi place aici si raman...

A multumit: 4 ori
I s-a multumit: 9 ori

Mesajde cocodrilu » 02 Mai 2016, 19:20

bhl8 scrie:Nu-mi vine sa cred, doar 6 pagini aici? Haideti ca se poate mai mult, faceti macar 20 de pagini din topicul asta! Asa repede s-a ramas fara "nimicuri' de spus? Cred ca userul cristinan a ramas nelamurit...

Cred ca i s-a confirmat,de fapt,temerea ca romantismul a murit...Si ca sa ma bag si eu in seama si sa raspund, nu cred ca e vina barbatilor canadieni, acelasi lucru s-ar intampla in orice alta tara. Faptul ca esti intrebata cati bani castigi,nu stiu,poate respectivul are si el un trecut cu experiente neplacute in acest domeniu sau poate nu vrea ca femeia de langa el sa fie dependenta financiar de el.Acum depinde si de modul cum este adresata intrebarea si in ce context. Dar daca vezi fiecare "date" ca pe un interviu iar tu esti RH-ul, poate iti faci o imagine gresita. Iesi cu ei "for the fun of it". Daca e sa fie chimie intre voi si sa iasa dupa aia ceva din asta,cu atat mai bine. Referitor la faptul ca vor sa treaca direct la actiune....when is soon too soon?
Montreal: 26.06.2015
cocodrilu

A multumit: 147 ori
I s-a multumit: 78 ori

Mesajde Lovender » 05 Mai 2016, 14:40

Din punctul meu de vedere e o diferenta imensa intre a iesi la intalnire cu un barbat roman si a iesi cu un canadian ;)

Intalnirile online au si avantaje/dezavantaje...din punctul de vedere al barbatului: daca am vorbit cu ea vreo saptamana pe net inainte sa ne vedem e ca si cum ne-am intalnit de cel putin 3 ori . asa ca relatia deja e la un stadiu mai avansat decat daca ar fi intr-adevar PRIMA INTALNIRE.
Nu cred ca v-a cerut nimeni normal ca cap sa faceti sex de la PRIMA intalnire :)
Lovender
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 1 data

Mesajde Sly » 05 Mai 2016, 15:18

Lovender scrie:Din punctul meu de vedere e o diferenta imensa intre a iesi la intalnire cu un barbat roman si a iesi cu un canadian ;)

Daca vrei,detalieaza te rog chiar sunt curios sa aflu diferentele.
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 145 ori
I s-a multumit: 422 ori

Mesajde cocodrilu » 05 Mai 2016, 16:51

Lovender scrie:
Nu cred ca v-a cerut nimeni normal ca cap sa faceti sex de la PRIMA intalnire :)

Deci toti cei care o fac de la prima intalnire fie au evadat de la balamuc,fie se indreapta catre unul...:)
Montreal: 26.06.2015
cocodrilu

A multumit: 147 ori
I s-a multumit: 78 ori

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cupidon - Despre dragoste - Rubrica 18+