• Publicitate

Romanca in Montreal

Cupidon - de/spre dragoste in toate felurile si fara prejudecati - sectiunea dedicata adultilor. Sa discutam deschis despre dragoste si sex, fara inhibitii. Subiecte incitante, mesaje matrimoniale, discutii libere in sfera de interes a sectiunii.

Moderator: [email protected]

Răspunde

Romanca in Montreal

Mesajde Geraldine » 25 Iul 2016, 08:47

cetatean canadian, blonda, ochi albastrii, vorbitoare de franceza si engleza, ocupatie secretara caut domn roman pentru o relatie serioasa, eventual casatorie.
Conditii: nefumator, varsta 45-52 de ani, care lucreaza, iubitor de excursii, exclus persoanele neserioase.
Relatii la telefon 514-256-4624 Sambata sau Duminica, e-mail exclus.
Geraldine

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 3 ori

Publicitate

Re: Romanca in Montreal

Mesajde Sly » 25 Iul 2016, 12:03

Foarte curajoasa esti sa-ti publici nr.
Succes la "vanatoare".
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 149 ori
I s-a multumit: 431 ori

Mesajde togo » 28 Iul 2016, 12:24

Eu cunosc o persoana care are aceste cerinte nu fumeaza ,nu bea ,numai apa ,nici nu prea mananca ,doar odata pe zi ,este foarte serios ,nu l-am vazut razand niciodata,lucreaza 2 joburi ,merge in excursii doar daca este obligat ,ce mai o super persoana,nu are opinii ,este un yes man ,unde=l pui acolo sta ,in concluzie barbatul perfect pentru Canada
Am cativa prieteni ,in majoritate divortati dar si unii care nu au fost casatoriti si toti spun acelasi lucru ca nu isi pot gasi o femeie normala in Canada,toti au prietene in Cuba si unii sunt aproape de casatorie ,dar si in Romania dar nu vor sa le aduca aici
Nu pot sa inteleg de ce toate femeile pun acelasi stil de anunt de parca ar cauta roboti
Nu ca m-ar interesa dar e doar o observatie si nimic altceva
togo
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 76 ori
I s-a multumit: 29 ori

Mesajde floribadoiu » 29 Iul 2016, 16:45

Geraldine scrie:caut domn roman pentru o relatie serioasa, eventual casatorie.
Conditii: nefumator, varsta 45-52 de ani, care lucreaza, iubitor de excursii, exclus persoanele neserioase.

togo scrie:Eu cunosc o persoana care are aceste cerinte nu fumeaza ,nu bea ,numai apa ,nici nu prea mananca ,doar odata pe zi ,este foarte serios ,nu l-am vazut razand niciodata,lucreaza 2 joburi ,merge in excursii doar daca este obligat ,ce mai o super persoana,nu are opinii ,este un yes man ,unde=l pui acolo sta ,in concluzie barbatul perfect pentru Canada
Am cativa prieteni ,in majoritate divortati dar si unii care nu au fost casatoriti si toti spun acelasi lucru ca nu isi pot gasi o femeie normala in Canada,toti au prietene in Cuba si unii sunt aproape de casatorie ,dar si in Romania dar nu vor sa le aduca aici
Nu pot sa inteleg de ce toate femeile pun acelasi stil de anunt de parca ar cauta roboti

Eu cred ca ai observat gresit.

1.Nefumator - mi se pare ok ca fumatorii put inca si mai mult decat cei ce nu fumeaza.
2.Sa aibe job, sa lucre ceva adica sa nu stea pe social, sa aibe venituri.
3.Iubitor de excursii - este legat si de 2, ca tre sa isi permita macar partea lui.
4.Exclus persoanele neserioase - adica nu aventurieri de scurta durata, mai ales ca sunt toate sansele ca tipii sa fie cam statuti, putin contand de ce. Cred ca tipul poate sa rada.

Bafta Geraldine!
floribadoiu
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 61 ori
I s-a multumit: 34 ori

Mesajde samm43m » 01 Aug 2016, 08:57

floribadoiu scrie:
Geraldine scrie:caut domn roman pentru o relatie serioasa, eventual casatorie.

togo scrie:Eu cunosc o persoana care are aceste cerinte nu fumeaza ,nu bea ,numai apa ,nici nu prea mananca ,doar odata pe zi ,este foarte serios ,nu l-am vazut razand niciodata,lucreaza 2 joburi ,merge in excursii doar daca este obligat ,ce mai o super persoana,nu are opinii ,este un yes man ,unde=l pui acolo sta ,in concluzie barbatul perfect pentru Canada

Eu cred ca ai observat gresit.

1.Nefumator - mi se pare ok ca fumatorii put inca si mai mult decat cei ce nu fumeaza.
2.Sa aibe job, sa lucre ceva adica sa nu stea pe social, sa aibe venituri.
3.Iubitor de excursii - este legat si de 2, ca tre sa isi permita macar partea lui.
4.Exclus persoanele neserioase - adica nu aventurieri de scurta durata, mai ales ca sunt toate sansele ca tipii sa fie cam statuti, putin contand de ce. Cred ca tipul poate sa rada.

Bafta Geraldine!

Conditia sa nu fie singur nu este. Eraore sau nu conteaza? :D

Bafta si din partea mea!
samm43m
Imi place aici si raman...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 7 ori

Mesajde picoca » 01 Aug 2016, 10:24

Ma incadrez perfect.
Unde pot sa trimit cv-ul ?

p.s.
romanca blonda cu ochi albastrii n-am vazut. am avut o colega la servici, rusoaica, care lucra si in informatica si mereu ii spuneam ca e a 8-a minune a lumii, blonda cu ochi albastrii, frumoasa si desteapta.
picoca

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 8 ori

Următorul

Înapoi la Cupidon - Despre dragoste - Rubrica 18+