• Publicitate

Caut domnisoara virsta intre 24-32ani

Cupidon - de/spre dragoste in toate felurile si fara prejudecati - sectiunea dedicata adultilor. Sa discutam deschis despre dragoste si sex, fara inhibitii. Subiecte incitante, mesaje matrimoniale, discutii libere in sfera de interes a sectiunii.

Moderator: [email protected]

Răspunde

Caut domnisoara virsta intre 24-32ani

Mesajde Vasile87 » 25 Aug 2017, 00:15

Sunt din Republica Moldova virsta 30 ani imi doresc foarte mult sa emigrez in Canada partea engleza caut domnisoara cu virsta 24-32 ani care sa ma ajute sa amigrez in Canada si sa formeze in cuplu (pentru domnisoare interesate rog sami scriti pe adresa de mail [email protected])
Vasile87

A multumit: 1 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Caut domnisoara virsta intre 24-32ani

Mesajde Gator » 26 Aug 2017, 12:45

Vasile87 scrie:Sunt din Republica Moldova virsta 30 ani imi doresc foarte mult sa emigrez in Canada partea engleza caut domnisoara cu virsta 24-32 ani care sa ma ajute sa amigrez in Canada si sa formeze in cuplu (pentru domnisoare interesate rog sami scriti pe adresa de mail [email protected])

Domnisor nu e bun?
Gator
Mereu prezent...
Mereu prezent...

A multumit: 54 ori
I s-a multumit: 333 ori

Mesajde Lovender » 11 Sep 2017, 10:46

Vasile87 scrie:Sunt din Republica Moldova virsta 30 ani imi doresc foarte mult sa emigrez in Canada partea engleza caut domnisoara cu virsta 24-32 ani care sa ma ajute sa amigrez in Canada si sa formeze in cuplu (pentru domnisoare interesate rog sami scriti pe adresa de mail [email protected])

Ce stii sa faci si ce zestre ai?
Lovender
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 1 data

Mesajde Vasile87 » 11 Sep 2017, 12:26

deja nu mai trebuie plec in noiembrie la Vancouver ... mersi (apropos daca este cineva prin Vancouver scrieti mar interesa careva info de regiunea daca si cum e sa faci studiile acolo la colegiu )
Vasile87

A multumit: 1 data
I s-a multumit: 0 data

Mesajde Lovender » 12 Sep 2017, 11:27

Vasile87 scrie:deja nu mai trebuie plec in noiembrie la Vancouver ... mersi (apropos daca este cineva prin Vancouver scrieti mar interesa careva info de regiunea daca si cum e sa faci studiile acolo la colegiu )

Bravo. Bine ca te-ai descurcat singur fara domnisoara.

search.php?keywords=Vancouver
Lovender
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 2 ori
I s-a multumit: 1 data

Înapoi la Cupidon - Despre dragoste - Rubrica 18+