• Publicitate

Caut o prietena.

Cupidon - de/spre dragoste in toate felurile si fara prejudecati - sectiunea dedicata adultilor. Sa discutam deschis despre dragoste si sex, fara inhibitii. Subiecte incitante, mesaje matrimoniale, discutii libere in sfera de interes a sectiunii.

Moderator: [email protected]

Răspunde

Caut o prietena.

Mesajde inerok » 11 Ian 2018, 12:44

Buna ziua. Sint in cautarea celei unice care va avea curaj sa-mi devina sotie si dragostea vietei mele. Sunt convins ca majoritatea celor care vor citi acest mesaje o sa creada ca sunt naiv sau putin sincer. Dar din tota inima mea cred ca se va gasi si un suflet crestin care o sa raspunda la dorinta senina de a darui fericirea si a deveni fericit.

Inima curata scriemi pe adressa [email protected]
inerok

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Caut o prietena.

Mesajde Sly » 11 Ian 2018, 15:50

Geraldine ai contactat-o?
Quand la dictature est un fait,la revolution est un devoir.
Sly
Veteran pe forum
Veteran pe forum

A multumit: 158 ori
I s-a multumit: 462 ori

Mesajde EdwardS » 11 Ian 2018, 17:18

inerok scrie:Sint in cautarea celei unice

Cred ca mai intai ar trebui sa te vindeci de oneitis inainte sa iti pui problema sa te insori. Altfel, o sa te arzi de multe ori pana o sa iti dai seama ca aceea unica nu exista.

inerok scrie:care va avea curaj sa-mi devina sotie si dragostea vietei mele.

Nu ea trebuie sa aiba curaj. Tu trebuie sa ai skills-urile necesare de a atrage femeia care iti place sa stea cu tine.
EdwardS
Imi place aici si raman...

A multumit: 7 ori
I s-a multumit: 14 ori

Mesajde kinghand » 11 Ian 2018, 22:04

EdwardS scrie:
inerok scrie:Sint in cautarea celei unice

Cred ca mai intai ar trebui sa te vindeci de oneitis inainte sa iti pui problema sa te insori. Altfel, o sa te arzi de multe ori pana o sa iti dai seama ca aceea unica nu exista.

inerok scrie:care va avea curaj sa-mi devina sotie si dragostea vietei mele.

Nu ea trebuie sa aiba curaj. Tu trebuie sa ai skills-urile necesare de a atrage femeia care iti place sa stea cu tine.

ce-aveti voi cu omul daca vrea sa sufere? sa-i livrezi o definitie de dictionar in asa situatie, pe cuvantul meu, asta-i cel putin lipsa de bun gust daca nu de-a dreptu' stupizenie :!: :!: :!: :?: :?: :?:

acu pe bune tu chiar crezi in definitia aia?!? parca ar defini paracetamolu' :D :D :D
D1-4.11.2015
CSQ-19.05.16
D2-06.07.16
IUC-16.11.16
AM-11.01.17
V-28.03.17
Canada 8.09.17
kinghand

A multumit: 84 ori
I s-a multumit: 28 ori

Mesajde canin » 12 Ian 2018, 02:50

inerok scrie:Buna ziua. Sint in cautarea celei unice care va avea curaj sa-mi devina sotie si dragostea vietei mele. Sunt convins ca majoritatea celor care vor citi acest mesaje o sa creada ca sunt naiv sau putin sincer. Dar din tota inima mea cred ca se va gasi si un suflet crestin care o sa raspunda la dorinta senina de a darui fericirea si a deveni fericit.

Inima curata scriemi pe adressa [email protected]

Iesi din casa ... mergi in parc, mergi in oras, la biserica, in baruri ... interactioneaza cu oamenii mai mult, cu vecinele din bloc, cu colegele de la serviciu etc. etc. ... lasa net-ul ... eu cred ca ai sanse mai multe in varianta "face to face" (traditionala cum am mai spus-o si in alte postari).

Pe de alta parte, daca te bagi totusi pe net, ai grija la modul cum redactezi mesajele (apar destul de multe greseli in mesajul tau ...ar fi mai bine sa nu ai greseli, mai ales ca vrei sa transmiti ceva despre tine si asta ...doar printr-un unic mesaj din cate vad)!

Eu iti doresc bafta!
Toate bune
D1 4.11.15
CSQ 16.08.16
D2 13.10.16
IUC 30.01.17
AM 27.03.2017
IV 20.12.2017
V 2.01.2018
canin
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...