• Publicitate

Informatii despre Woodstock, New Brunswick

Comunitatea din provincia New Brunswick: Moncton, Saint-John, Fredericton, Saint-Stephen, Saint-Georges, Rural NB. Rubrica locala, Bursa locurilor de munca, Rubrica imobiliara, Mica publicitate

Moderator: Simi_

Răspunde

Re: Informatii despre Woodstock, New Brunswick

Mesajde simo2999 » 16 Noi 2013, 13:36

AndreutzaV scrie:Buna ziua, in curand voi ateriza in Canada impreuna cu familia mea, mai exact in Woodstock.Am ales acest topic deoarece venim cu work permit pentru 2 ani. Am gasit foarte putine informatii despre acest oras. E cineva din acea zona? Mai sunt familii de romani acolo? Din ce am vazut pe net e un orasel destul de mic.
Mi-ar placea sa i-au legatura cu cineva care traieste acolo pentru a obtine mai multe informatii.
Va multumesc. :roll:

Buna, mai sunteti in Woodstock?Sotul meu este acolo si in curand vom merge si noi.Mi-ar placea sa luam legatura
Multumesc
simo2999
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Informatii despre Woodstock, New Brunswick

Mesajde AndreutzaV » 17 Noi 2013, 14:08

simo2999 scrie:
AndreutzaV scrie:Buna ziua, in curand voi ateriza in Canada impreuna cu familia mea, mai exact in Woodstock.Am ales acest topic deoarece venim cu work permit pentru 2 ani. Am gasit foarte putine informatii despre acest oras. E cineva din acea zona? Mai sunt familii de romani acolo? Din ce am vazut pe net e un orasel destul de mic.
Mi-ar placea sa i-au legatura cu cineva care traieste acolo pentru a obtine mai multe informatii.
Va multumesc. :roll:

Buna, mai sunteti in Woodstock?Sotul meu este acolo si in curand vom merge si noi.Mi-ar placea sa luam legatura
Multumesc

Buna Simo 2999, da suntem tot aici, cand vreti sa veniti?
AndreutzaV
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde simo2999 » 18 Noi 2013, 07:01

Buna AndreutzaV as vrea sa-ti multumesc ca ai raspuns si daca se poate sa-mi dai un numar de tel sa vb
Noi am vrea sa venim dupa ce trece iarna, undeva martie aprilie
poti sa-mi scri pe [email protected]
Multumesc
simo2999
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde paula szente » 07 Mar 2014, 13:18

in Woodstock sunt mai multi romani,mai ales tiristi,unul a venit ca rezident permanent acum aproape 1 an,nume utilizator-cucuruz.Bafta!
paula szente
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

Anterior

Înapoi la Canada - New Brunswick - Rubrica locala