• Publicitate

Renovare sala de baie

Anunturi de vanzari, cumparari, cereri, donatii, matrimoniale, diverse pentru cei care locuiesc in provincia Quebec. Anunturile de publicitate comerciala vor trebui contractate cu realizat.com inainte de a fi publicate. Va rugam sa ne contactati la [email protected]
Răspunde

Renovare sala de baie

Mesajde Usturoi » 25 Sep 2017, 12:55

Vreau si eu un pret pentru renovarea unei sali de baie, de la niste baieti inttreprinzatori
Lucrarea poate fi efectuata in lunile de iarna si vreau o estimare, ieftin si bun, ca tot romanul.
Usturoi
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

A multumit: 0 data
I s-a multumit: 0 data

Publicitate

Re: Renovare sala de baie

Mesajde dianet68 » 01 Oct 2017, 06:10

Cauta Iarcar 5146491627.pret f bun,calitate.renovat bicatarir,baie.f
Multumita.
dianet68
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

I s-a multumit: 1 data

Mesajde Usturoi » 02 Oct 2017, 12:44

dianet68 scrie:Cauta Iarcar 5146491627.pret f bun,calitate.renovat bicatarir,baie.f
Multumita.

Multumesc. o sa-l sun
Usturoi
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde Usturoi » 05 Oct 2017, 05:02

Alte recomandari? Am sunat pe cel recomandat dar este foarte ocupat. As mai vrea sugestii. Multumesc
Usturoi
Am aflat de voi...
Am aflat de voi...

Mesajde geomaticianu » 05 Oct 2017, 08:12

Usturoi scrie:Alte recomandari? Am sunat pe cel recomandat dar este foarte ocupat. As mai vrea sugestii. Multumesc

Remarc ca tu vrei ieftin si bun.Cred ca cel mai ieftin e sa o faci tu insuti,si pote fi si destul de bun.Te inspiri de pe youtube,mergi la quinacillerie si iei ce iti trebuie.Te poti consulta acolo cu un mester de ce ai nevoie.Stiu un amic ce si-a renovat singur,si a facut-o mai bine ca multi 'pro'.Nu trebuie sa fii expert daca ai ceva scule,si esti cat de cat indemanatic.
Fac curse ilegale de melci :!:
geomaticianu
Sunt de-al casei...
Sunt de-al casei...

A multumit: 107 ori
I s-a multumit: 127 ori

Mesajde bhl8 » 05 Oct 2017, 16:31

geomaticianu scrie:
Usturoi scrie:Alte recomandari? Am sunat pe cel recomandat dar este foarte ocupat. As mai vrea sugestii. Multumesc

Remarc ca tu vrei ieftin si bun.Cred ca cel mai ieftin e sa o faci tu insuti,si pote fi si destul de bun.Te inspiri de pe youtube,mergi la quinacillerie si iei ce iti trebuie.Te poti consulta acolo cu un mester de ce ai nevoie.Stiu un amic ce si-a renovat singur,si a facut-o mai bine ca multi 'pro'.Nu trebuie sa fii expert daca ai ceva scule,si esti cat de cat indemanatic.

...nu trebuie sa o termine nici repede, banuiesc. Ca doar sta acolo, nu se muta :). Chiar as vrea sa vad 'lucrarea" amicului tau, cea insprata de pe youtube :) . Poti sa imi lasi in privat totul despre contact, pentru ca eu chiar o sa il contactez sa ma duc sa ma selfuiesc acolo :)
bhl8
Imi place aici si raman...
Imi place aici si raman...

A multumit: 4 ori
I s-a multumit: 9 ori

Următorul

Înapoi la Canada - Quebec - Mica publicitate